استفاده از تایمرهای آبیاری در هوشمند کردن آبیاری روش مناسبی است برای نظم دادن به آبرسانی به گلها و گیاهان و به طور کلی فضاهای سبز. برای اینکه گیاهان دچار تنش آبی نشوند، چه با آبیاری بیش از حد و چه به خاطر کم آبی، بهتر است زمانبندی دقیق و مناسبی برای آب دادن به  آنها داشته باشیم.

  بهترین تایمرهای آبیاری 2020

تایمر آبیاری با اتصال به سایر اجزای سیستم های آبیاری میکرو، وظیفه آبرسانی به گیاه را در زمانهای تعیین شده توسط کاربر و با توجه به مدت زمان مشخص شده بر عهده می گیرند.

با متصل کردن تایمر به شیر آب از یک طرف و وصل کردن آن به لوله های آبیاری قطره ای از طرف دیگر، عمل آبرسانی به گلها و گیاهان به راحتی و بدون نیاز به حضور کاربر صورت می گیرد. برای استفاده از تایمرخانگی آبیاری در انتهای لوله های آبرسانی معمولاً از قطره چکانهای متناسب با میزان نیاز آبی گل ها و گیاهان استفاده می شود.

مهمترین مزیت استفاده کردن از تایمر یا کنترلر اتوماتیک آبیاری فراموش نکردن آب دادن به گیاهان است. همچنین در مواردی که امکان حضور روزانه در محلی که نیاز به آبیاری دارد نباشد، مثل ویلاهای شخصی یا باغهای خارج شهر، نصب یک تایمر ارزان آبیاری و در عین حال کاربردی مزایای زیادی به همراه خواهد داشت.

از برندهای معتبر، شناخته شده و قدیمی تولید ادوات مدرن آبیاری و در کنار آن فروش لوازم آبیاری قطره ای می توان به کارخانه Rain واقع در کشور ایتالیا اشاره کرد. تولیدات این کمپانی مطرح تراز اول اروپایی در سطح بین المللی و همچنین در داخل کشور ایران دارای اعتبار و جایگاه ویژه ای هستند به طوری که استفاده از تایمرهای آبیاری رین جزو معدود انتخاب های اتوماسیون با کیفیت و مقرون به صرفه به شمار می رود.

این کمپانی توانسته است نظر طراحان و مجریان فضاهای سبز را به خصوص در مقیاس های کوچک به خود جلب کند. با توجه به اعتبار، کیفیت و کارایی محصولات این کمپانی برای مثال تایمر آمیکو به عنوان انتخاب اول در زمینه اجرای اتوماسیون مد نظر قرار گرفته است.

با استفاده از تایمرهای هوشمند آبیاری سرزندگی و شادابی گیاهان خود را تضمین کنید.