برنامه ریزی تایمر آبیاری کلیک

برنامه ریزی تایمر آبیاری کلیک
زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
4.8/5 - (38 امتیاز)

برنامه ریزی تایمر آبیاری کلیک بسیار ساده و این تایمر اصطلاحاً کاربرپسند (user friendly) است. Click از کاربردی ترین محصولات اتوماسیون آبیاری است. این دستگاه در واقع یک واحد کنترل برای آبیاری میکرو است. از این تایمر آبیاری معمولاً در آبیاری قطره ای و برای زمانبندی آبرسانی به قطره چکان‌ها یا نازلها استفاده می شود. روش دیگر استفاده از کنترلر آبیاری و شیر برقی آب است که برای پروژه‌های بزرگ مناسب است. تایمر آبیاری کلیک محصول کمپانی رین (Rain) ایتالیا است و در کشور چین به تولید انبوه می رسد ولی در کشور ایتالیا طراحی و تست می شود.

  بهترین تایمر آبیاری 2024

نصب باطری ها و نصب تایمر

تایمر کلیک بوسیله 2 عدد باطری قلمی انرژی خود را تأمین می کند و نیازی به وجود جریان برق ندارد. برای آموزش نحوه نصب باطری ها و نصب تایمر کلیک روی شیر آب به مقاله “نصب تایمر آبیاری” مراجعه فرمایید.

نصب باطری ها و نصب تایمر برنامه ریزی تایمر آبیاری کلیک

اولین برنامه ریزی تایمر آبیاری کلیک

برای برنامه ریزی تایمر آبیاری کلیک با یک بار کلیک کردن روی علامت click، چراغ سبز زیر نوشته ON یک بار به سرعت روشن و خاموش می شود و بعد از آن چراغ قرمز رنگ زیر نوشته OFF به مدت 3 ثانیه روشن خواهد شد. همزمان که چراغ قرمز OFF روشن است یک بار دیگر روی click کلیک کنید تا برنامه ریزی آبیاری شما شروع شود.
با هر بار کلیک روی دکمه click، چراغ آبی رنگ LED مربوط به زمان آبیاری روشن می شود. زمان خود را برای مدت آبرسانی و همینطور دور آبیاری انتخاب کنید. تایمر هوشمند آبیاری کلیک این امکان را برای شما فراهم می آورد که در بازه های زمانی 12، 24 و 48 ساعته مدت زمان آبیاری را بین 2، 5، 10 و 15 دقیقه انتخاب نمایید. بعد از انتخاب مدت زمان آبیاری در یکی از بازه های 12، 24 یا 48 ساعته، چراغ آبی رنگ 2 بار چشمک زده خاموش می شود و بعد از 2 ثانیه آبیاری شروع خواهد شد.
در طول مدت آبیاری چراغ آبی رنگ LED با توجه به زمان انتخاب شده توسط شما چشمک خواهد زد و بعد از تمام شدن این مدت و قطع جریان آب توسط تایمر، این چراغ خاموش خواهد شد. برای دیدن زمان انتخابی خود کافی است یک بار روی دکمه click کلیک کنید تا چراغ آبی رنگ زمان انتخاب شده را نمایش دهد.

پیشنهاد خرید پکیج آبیاری:

اولین برنامه

مثال عملی برنامه ریزی تایمر آبیاری کلیک

اگر دکمه click را 11 بار پشت سر هم فشار دهید، چراغ آبی رنگ روی زمان آبدهی 10 دقیقه و هر 48 ساعت یک بار تنظیم خواهد شد.
در این مثال تایمر کلیک بلافاصله بعد از تنظیم شدن زمان و دور آبیاری شروع به وصل کردن جریان آب خواهد کرد و به مدت 10 دقیقه آبیاری انجام خواهد شد. بعد از گذشت 10 دقیقه تایمر موقتاً خاموش شده بعد از 2 روز، (48 ساعت)، دوباره به مدت 10 دقیقه دیگر آبیاری انجام خواهد شد. این سیکل به همین ترتیب ادامه می یابد مگر اینکه برنامه توسط کاربر متوقف شود و یا انرژی باطری های دستگاه تخلیه شود.

برنامه اصلاحی

همانطور که در بخش اولین برنامه اشاره شد، با یک بار زدن دکمه click مدت زمان و دور آبیاری انتخاب شده توسط کاربر با چراغ LED آبی رنگ نمایش داده خواهد شد. با دو بار کلیک کردن روی دکمه click می توانید برنامه قبلی را کنسل کرده مطابق با راهنمای اولین برنامه نسبت به انتخاب مدت زمان آبیاری و دور آبیاری اقدام نمایید.

برای بررسی و مشاهده مشخصات تایمر آبیاری کلیک، روی دکمه “مشخصات و خرید” کلیک کنید.

مشخصات و خرید

خاموش کردن تایمر

برای خاموش کردن تایمر و قطع جریان آب، روی دکمه click آنقدر کلیک کنید تا چراغ قرمز رنگ زیر گزینه OFF روشن شود.

استارت دستی

روی دکمه click کلیک کرده آن را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا چراغ سبز رنگ زیر عنوان ON روشن شده شروع به چشمک زدن کند. این چراغ در تمام مدتی که آب در جریان است و عمل آبیاری در حال اجرا می باشد به چشمک زدن ادامه خواهد داد. برای متوقف کردن آبیاری دستی یک بار روی دکمه click کلیک کنید تا چراغ قرمز رنگ زیر عنوان OFF روشن شود.

توجه : امکان تنظیم زمان شروع با روش استارت دستی وجود ندارد.

پیشنهاد خرید تایمر آبیاری:

تخفیف!
قیمت اصلی 7,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,800,000 تومان است.
تخفیف!
قیمت اصلی 5,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,900,000 تومان است.
تخفیف!
قیمت اصلی 2,600,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,400,000 تومان است.

برای مشاوره در مورد انتخاب تایمر آبیاری مناسب به پشتیبان واتس اپ پیام دهید:

 👇🏼 پیشنهاد بررسی 👇🏼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آبیاری
تایمر آبیاری مناسب شما
دانلود رایگان
close-link
کلیک کنید