محصولات از دفتر تهران ارسال می‌شوند.

معرفی، بررسی، مقایسه، نحوه کارکرد، معایب، مزایا و … برندهای موجود در صنعت تجهیزات، ادوات و لوازم آبیاری نوین (به ویژه تایمر آبیاری، کنترلر آبیاری و شیر برقی آب)، هوشمند و اتوماتیک خارجی و بعضاً داخلی در قالب تولید محتواهای نوشتاری به صورت مقالات تألیفی و یا ترجمه شده از منابع معتبر خارجی ایده اصلی شکل‌گیری این وبسایت بوده است. تمرکز اصلی این وبسایت و اولویت آن ارائه اطلاعات مفید در زمینه تایمر هوشمند آبیاری است. در کنار این تفکر، تأمین و عرضه محصولات ذکر شده بخش دوم هدف زهکش را تشکیل می‌دهد.

زهکش” فقط یک وبسایت فروشگاهی اینترنتی نیست. این وبسایت فقط به منظور تأمین و عرضه کالا طراحی نشده است. این وبسایت فقط برای تکرار مکررات، تبلیغات ملال‌آور و یا برای کسب سودهای چند صد در صدی طراحی نشده است. تجهیزات آبیاری زهکش ادعای نوآوری، خلق ایده و یا پیشگام بودن ندارد.

وبسایت زهکش برای ایجاد بستری به‌روز و کارآمد در زمینه فعالیت تخصصی خود طراحی شده است. بستری منطبق بر استانداردهای جهانی و در دسترس در زمینه ارائه کیفیت مناسب به توزیع‌کنندگان تجهیزات آبیاری، مصرف‌کنندگان خانگی و صنعتی و همچنین علاقه‌مندان به تکنولوژیهای نوین بین‌المللی موجود در صنف آب و آبیاری.

با توجه به وضعیت اسف‌بار مصرف آب، به خصوص در بخش کشاورزی که مشتمل بر کشت زراعی و باغی است، ضرورت تجهیز هرچه سریعتر سیستم های آبیاری به ادوات نوین بیش از پیش احساس می‌شود. ارتقاء فرهنگ مصرف منابع محدود آبی کشور وظیفه اصلی دانش آموختگان رشته‌های مربوط به آب و آبیاری است. این وبسایت تلاش می‌کند در حد توان خود به معرفی فناوری‌های روزآمد و ترویج استفاده از آنها بپردازد.

مخاطبین ما سن، جنسیت و یا سطح سواد و معلومات خاصی ندارند.

همه ایرانیان مخاطبین خاصزهکش” هستند.

درباره من


یاشار طاهرمنش درباره من فروشگاه اینترنتی لوازم آبیاری زهکش

یاشار طاهرمنش

کارشناس ارشد مهندسی آبیاری و زهکشی

لینکدین زهکش فوتر  اینستاگرام زهکش فوتر واتس اپ زهکش فوتر تلگرام زهکش فوتر